Guldjobbet Supportkontoret

Tony Nilsson
VD
Telefon: 073 - 835 38 22
E-post: tony@guldjobbet.se
Carina Forsman
Kontroll- och kvalitetschef
Telefon: 073 -517 66 25
E-post: carina@guldjobbet.se
Camilla Johnsson
Affärsområdesansvarig
Telefon: 076 - 312 75 00
E-post: camilla@guldjobbet.se
Johan Isaksson
Konceptutbildare
Telefon: 072 - 519 47 58
E-post: johan@guldjobbet.se
Kaisa Biemann
Ekonomiansvarig
Telefon:
E-post: kaisa@guldjobbet.se
Charlotta Forsman
Administratör
Telefon: 070 - 251 87 49
E-post: lotta.forsman@guldjobbet.se
Therése Forsman
Administratör
Telefon: 070 - 545 61 74
E-post: therese@guldjobbet.se
Jenny Planting Gyllenbåga
Studie-och yrkesvägledare (Föräldraledig)
Telefon: 076 - 142 46 40
E-post: jenny@guldjobbet.se

Välkommen till Guldjobbet i Supportkontoret

Öppettider

Måndag-Fredag: 09:30-16:00

Besöksadress

Södra Kyrkogatan 11, 652 24 Karlstad

Kontaktinformation

Telefon: 0770 – 22 05 90
E-post: info@guldjobbet.se