Guldjobbet Supportkontoret

Tony Nilsson
VD
Telefon: 073-83 53 822
E-post: tony@guldjobbet.se
Carina Forsman
Kontroll- och kvalitetschef
Telefon: 073-51 76 625
E-post: carina@guldjobbet.se
Camilla Johnsson
Affärsområdesansvarig
Telefon: 076-31 27 500
E-post: camilla@guldjobbet.se
Johan Isaksson
Konceptutbildare
Telefon: 072-51 94 758
E-post: johan@guldjobbet.se
Kaisa Biemann
Ekonomiansvarig
Telefon:
E-post: kaisa@guldjobbet.se
Charlotta Forsman
Administratör
Telefon: 070-25 18 749
E-post: lotta.forsman@guldjobbet.se
Therése Forsman
Administratör
Telefon: 070-61 13 029
E-post: therese@guldjobbet.se
Jenny Planting Gyllenbåga
Studie-och yrkesvägledare (Föräldraledig)
Telefon: 076-14 24 640
E-post: jenny@guldjobbet.se

Välkommen till Guldjobbet i Supportkontoret

Öppettider

Måndag-Fredag: 09:30-16:00

Besöksadress

Södra Kyrkogatan 11, 652 24 Karlstad

Kontaktinformation

Telefon: +46 (0) 770-22 05 90
E-post: info@guldjobbet.se