Guldjobbet Mellerud

I Mellerud kan du delta hos oss i Rusta och Matcha. Vi finns här för dig och stöttar dig i din väg till utbildning och arbete. Vi finns alltid tillhands när du behöver oss och vi fokuserar på att hitta långsiktiga och hållbara val för just dig. Är du företagare i behov av personal? Vi har en stor kandidatbank och presenterar gärna kompetenta och lämpliga kandidater utefter ert behov. Kontakta oss gärna för mer information om det är något du funderar över. KA-nummer: 10066212
Mellerud
Per Waldebro
Rekryterare
Telefon: 076 837 69 55
E-post: per@guldjobbet.se
Mellerud
Adnan Mohammad
Handledarassistent
Telefon: 070 257 06 14
E-post: adnan@guldjobbet.se
Mellerud
Marie Uhrbom
Handledare
Telefon: 073 531 87 06
E-post: marie.uhrbom@guldjobbet.se
Mellerud
Jackie Rasmussen
Handledare
Telefon: 076 102 04 29
E-post: jackie@guldjobbet.se
Asma Dabzi
Handledarassistent
Telefon: 0763117934
E-post: asma@guldjobbet.se
Malin Ulldal
Handledarassistent
Telefon: 0735235804
E-post: malin@guldjobbet.se

Välkommen till Guldjobbet i Mellerud

Öppettider

Måndag: 12:30-16:30
Tisdag: 08:00-12:00
Onsdag: 12:30-16:30
Torsdag: Stängt
Fredag: 08:00-12:00

Besöksadress

Storgatan 28, 464 30 Mellerud

Kontaktinformation

Telefon: 076 102 04 29
E-post: jackie@guldjobbet.se