Guldjobbet Kil

I Kil kan du delta hos oss i Rusta och Matcha. Vi finns här för dig och stöttar dig i din väg till utbildning och arbete. Vi finns alltid tillhands när du behöver oss och vi fokuserar på att hitta långsiktiga och hållbara val för just dig. Är du företagare i behov av personal? Vi har en stor kandidatbank och presenterar gärna kompetenta och lämpliga kandidater utefter ert behov. Kontakta oss gärna för mer information om det är något du funderar över. KA-nummer: 10068427
Kil
Elin Persson
Handledare
Telefon: 073 - 659 19 25
E-post: elin.persson@guldjobbet.se
Marie Eriksson
Handledarassistent
Telefon: 076 - 834 77 01
E-post: marie@guldjobbet.se
Kil
Peter Scheffler
Handledare
Telefon: 076 - 312 31 00
E-post: peter.scheffler@guldjobbet.se
Petra Novikova Piispanen
Handledarassistent
Telefon: 073 - 519 22 16
E-post: petra@guldjobbet.se
Johanna Sjödahl
Handledare
Telefon: 076 - 315 57 39
E-post: johanna@guldjobbet.se
Christer Berglund
Handledarassistent
Telefon: 073 - 530 59 53
E-post: christer@guldjobbet.se

Välkommen till Guldjobbet i Kil

Öppettider

Måndag: 08:00-12:00
Tisdag: 12:30-16:30
Onsdag: Stängt
Torsdag: 12:30-16:30
Fredag: 08:00-12:00

Besöksadress

Storgatan 16, 665 30 Kil

Kontaktinformation

Telefon: 076 – 312 75 00
E-post: camilla@guldjobbet.se