Guldjobbet Karlstad

I Karlstad kan du delta hos oss i Rusta och Matcha. Vi finns här för dig och stöttar dig i din väg till utbildning och arbete. Vi finns alltid tillhands när du behöver oss och vi fokuserar på att hitta långsiktiga och hållbara val för just dig. Är du företagare i behov av personal? Vi har en stor kandidatbank och presenterar gärna kompetenta och lämpliga kandidater utefter ert behov. Kontakta oss gärna för mer information om det är något du funderar över. KA-nummer: 10068427
Karlstad
Ann Brandelius Berlin
Kontorsansvarig
Telefon: 076 312 58 00
E-post: ann@guldjobbet.se
Karlstad
Matilda Skååre
Handledare (föräldraledig)
Telefon: 073 064 69 01
E-post: matilda@guldjobbet.se
Karlstad
Suzan Tofiq
Handledare
Telefon: 072 159 36 90
E-post: suzan@guldjobbet.se
Karlstad
Ulrica Ellwe
Rekryterare
Telefon: 073 513 99 01
E-post: ulrica@guldjobbet.se
Karlstad
Jawada Taresh
Språkstöd
Telefon: 073 917 88 89
E-post: jawada@guldjobbet.se
Karlstad
Emmeline Viggvang
Handledare
Telefon: 076 312 65 00
E-post: emmeline@guldjobbet.se
Karlstad
Lotta Appelquist
Handledare
Telefon: 076 312 54 00
E-post: lotta.appelquist@guldjobbet.se
Susan Stenbäck
Jobbmatchare
Telefon: 072 523 86 17
E-post: susan@guldjobbet.se
Karlstad
Gezae Teklay Abraha
Handledarassistent/Språkstöd
Telefon: 073 064 69 48
E-post: gezae@guldjobbet.se
Karlstad
Korab Fazliu
Handledarassistent/Språkstöd
Telefon: 073-51 45 247
E-post: korab@guldjobbet.se
Tomislav Kovacevic
Handledare
Telefon: 0735321498
E-post: tomislav@guldjobbet.se
Fredrik Larsson
Handledare
Telefon: 0735321488
E-post: fredrik@guldjobbet.se
Lyon Rahmani Huerta
Handledarassistent
Telefon: 073-52 35 808
E-post: lyon@guldjobbet.se

Välkommen till Guldjobbet i Karlstad

Öppettider

Måndag-Fredag: 09:00-16:00

Besöksadress

Tingvallagatan 1, 652 24 Karlstad

Kontaktinformation

Telefon: 076 312 75 00
E-post: camilla@guldjobbet.se