Guldjobbet Bengtsfors

I Bengtsfors kan du delta hos oss i Rusta och Matcha. Vi finns här för dig och stöttar dig i din väg till utbildning och arbete. Vi finns alltid tillhands när du behöver oss och vi fokuserar på att hitta långsiktiga och hållbara val för just dig. Är du företagare i behov av personal? Vi har en stor kandidatbank och presenterar gärna kompetenta och lämpliga kandidater utefter ert behov. Kontakta oss gärna för mer information om det är något du funderar över. KA-nummer: 10069792
Bengtsfors
Jackie Rasmussen
Handledare
Telefon: 076 102 04 29
E-post: jackie@guldjobbet.se
Bengtsfors
Elin Axelsson
Handledare
Telefon: 073 517 47 00
E-post: elin.axelsson@guldjobbet.se
Bengtsfors
Adnan Mohammad
Språkstöd
Telefon: 070 257 06 14
E-post: adnan@guldjobbet.se
Bengtsfors
Per Waldebro
Rekryterare
Telefon: 076 837 69 55
E-post: per@guldjobbet.se
Anna Kruse
Handledarassistent
Telefon: 073 536 35 85
E-post: anna.kruse@guldjobbet.se
Asma Dabzi
Handledarassistent
Telefon: 0763117934
E-post: asma@guldjobbet.se

Välkommen till Guldjobbet i Bengtsfors

Öppettider

Måndag: 08:00-12:00
Tisdag: 11:00-16:00
Onsdag: 08:00-12:00
Torsdag: 11:00-16:00
Fredag: Stängt

Besöksadress

Storgatan 38 G, 666 30 Bengtsfors

Kontaktinformation

Telefon: 076 102 04 29
E-post: jackie@guldjobbet.se