Guldjobbet Åmål

I Åmål kan du delta hos oss i Rusta och Matcha. Vi finns här för dig och stöttar dig i din väg till utbildning och arbete. Vi finns alltid tillhands när du behöver oss och vi fokuserar på att hitta långsiktiga och hållbara val för just dig. Är du företagare i behov av personal? Vi har en stor kandidatbank och presenterar gärna kompetenta och lämpliga kandidater utefter ert behov. Kontakta oss gärna för mer information om det är något du funderar över. KA-nummer: 10068427
Åmål
Lena Sehlberg
Handledare
Telefon: 076 803 77 00
E-post: lena@guldjobbet.se
Åmål
Marita Vackenfeldt
Handledarassistent
Telefon: 076 327 34 00
E-post: marita@guldjobbet.se
Åmål
Adnan Mohammad
Språkstöd
Telefon: 070 257 06 14
E-post: adnan@guldjobbet.se
Zarah Axgrim
Handledare
Telefon: 073 517 07 98
E-post: zarah@guldjobbet.se
Åmål
Per Waldebro
Rekryterare
Telefon: 076 837 69 55
E-post: per@guldjobbet.se
Asma Dabzi
Handledarassistent
Telefon: 0763117934
E-post: asma@guldjobbet.se

Välkommen till Guldjobbet i Åmål

Öppettider

Måndag: 12:30-16:30
Tisdag: Stängt
Onsdag: 12:30-16:30
Torsdag: 08:00-12:00
Fredag: 08:00-12:00

Besöksadress

Västra Bangatan 4, 662 34 Åmål

Kontaktinformation

Telefon: 076 102 04 29
E-post: jackie@guldjobbet.se